Nobby postroj pro psy DAILY WALK COMFORT S-M růžová

Plynule nastavitelný postroj pro psy Nobby z kolekce DAILY WALK COMFORT je díky podšití měkkou prodyšnou síťovinou velmi pohodný a vhodný tak pro denní nošení. Nabízí možnost připnout vodítko buď na zádech.  

582 Kč
Vyprodáno

Doručení od 89 Kč

Není skladam

Věrnostní program: koupí získáte 12 bodů Více na Věrnostní program

Plynule nastavitelný postroj pro psy Nobby z kolekce DAILY WALK COMFORT je díky podšití měkkou síťovinou velmi pohodný a vhodný tak pro denní nošení. Díky možnosti jednoduchého nastavení velikosti postroj perfektně sedí, nikde nedře a umožňuje psovi přirozený a neomezený rozsah pohybu. Postroj se snadno navléká a svléká za pomoci pevných plastových spon.

Postroj je vyroben z extra silné, prodyšné síťoviny a nylonu a nabízí optimální pohodlí při nošení díky dokonalému rozložení napětí snižuje tak na krční páteř.

V horkých letních dnech ji lze pohodlně ponořit do vody, aby se pes před procházkou ochladil. Navíc se svými dobře viditelnými reflexními proužky slouží k dodatečné bezpečnosti na silnici.

Postroj Nobby nabízí možnost připnout vodítko buď na zádech, nebo na hrudi, což je užitečné zejména pro psy, kteří silně táhnou.

Barva: růžová

Velikost S-M pro psy o velikosti:

  • hrudník: 30-36 cm
  • boky: 48-64 cm

 

Značka: Nobby Kód: 80448-64 EAN: 4033766137730
Informace

Žádná hodnocení k zobrazení

Zobrazit více
Přidejte vaši recenzi

Podobné produkty

S tímto produktem zákazníci také koupili